باشگاه مشتریان VIP

باشگاه مشتریان VIP

باشگاه مشتریان VIP علاوه بر قابلیت‌های سامانه مشتریان معمولی، دارای یکسری امکانات ویژه برای مشتریان می‌باشد. بنابراین مشتری هایی که در باشگاه مشتریان وی آی پی عضو می‌شوند، می‌توانند از خدمات ویژه‌ای برخوردار شوند. 

اما ایجاد باشگاه مشتریان وی آی پی تنها به ارائه‌ی خدمت ویژه به مشتریان ختم نمی‌شود. چراکه ما خدمات VIP به‌خصوصی را برای صاحبان باشگاه در نظر گرفته ایم که فروشندگان می‌توانند از آن‌هابهره‌مند شوند. در این مقاله قصد داریم در خصوص ویژگی‌ها  و خدمات یک باشگاه مشتریان وِیژه (چه برای مشتریان و چه برای صاحبان کسب‌وکار) توضیحات لازم را ارائه دهیم. پس اگر قصد راه‌اندازی باشگاه مشتریان اختصاصی با بهترین نتیجه را دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. چنانچه تاکنون با خدمات یک باشگاه مشتریان در سطح معمولی آشنا نشده‌اید خدمات باشگاه مشتریان را مطالعه فرمایید.

عناوین مورد بررسی در این مقاله در خصوص باشگاه مشتریان VIP به شرح زیر می باشند.

اشگاه مشتریان VIP چیست؟
باشگاه مشتریان اختصاصی و VIP. مزایای رقابتی باشگاه مشتریان. باشگاه VIP چیست. خدمات باشگاه ویژه رکاما.

باشگاه مشتریان VIP چیست؟

 باشگاه مشتریان VIP را از دو زاویه می‌توان تعریف کرد. چراکه هم می‌توان باشگاه مشتریان را بر اساس خدمات ویژه که برای مشتریان خاص ارائه می‌شود تعریف کرد و هم باشگاه مشتریان را بر اساس کل خدمات خاص و وی آی پی که در کل باشگاه وجود دارد. بنابراین برای راه‌اندازی باشگاه مشتریان وی آی پی باید به این نکته توجه کرد که کدام نوع سامانه وی آی پی برای کسب‌وکار شما نیاز است و بهترین نتیجه را دارد.

در ادامه به تشریح کامل هردو نوع باشگاه VIP خواهیم پرداخت. در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید با کارشناسان رکاما تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی‌های این مجموعه بهره ببرید. در این صورت می‌توانید بهترین نتیجه را از باشگاه مشتریان خود دریافت کنید. در ادامه می‌توانید مقاله ویژگی های یک باشگاه مشتریان عالی را مطالعه نمایید.

باشگاه وی آی پی برای مشتریان خاص

باشگاه مشتریان رکاما امکان ایجاد چند باشگاه را برای صاحبان کسب‌وکار فراهم کرده است. یعنی فروشندگان می‌توانند چند باشگاه مشتریان پیاده‌سازی کنند و از هرکدام به نحوی جداگانه استفاده کنند. درنهایت خدماتی را برای مشتریان و اعضای مجموعه ارائه کنند. برای درک بهتر از قابلیت چندباشگاهه بودن باشگاه رکاما به یک مثال کوتاه می‌پردازیم. به‌طور مثال ممکن است مجموعه‌ای بخواهد برای مشتریان هر بخشی از مجموعه‌ی خود باشگاه جداگانه با طراحی، جوایز و امتیازات مختلف می‌تواند از این قابلیت باشگاه رکاما بهره ببرند. همچنین می‌توان برای اعضای مجموعه و کارمندان سازمان باشگاه ویژه و وی آی پی جداگانه‌ای را طراحی کرد.

اکنون‌که مفهوم چند باشگاهه بودن بیان شد، به توضیحات باشگاه مشتریان VIP برای مشتریان خاص می‌پردازیم. باشگاه مشتریان ویژه برای مشتریانی که از خدمات و یا محصولات به‌خصوصی استفاده می‌کنند، قابل طراحی می‌باشد. بنابراین مشتریان برای ورود به باشگاه‌های مشتریان VIP ترغیب به خرید و استفاده از محصولات و یا خدمات ویژه‌ی فروشگاه خواهند شد. امتیازات و جوایز مخصوصی نیز می‌توان در این باشگاه برای مشتریان در نظر گرفت.

باشگاه مشتریان وی آی پی برای سازمان

مجموعه‌ی رکاما باشگاه مشتریان ویژه‌ای را برای کسب‌وکارها در نظر گرفته است که صاحبان کسب‌وکارها می‌توانند از این باشگاه برای مشتریان خود استفاده کنند. توسعه دهنگان نرم‌افزار باشگاه مشتریان رکاما امکان ایجاد قابلیت‌های منحصربه‌فرد و وی آی پی را برای فروشندگان محصولات و خدمات در نظر گرفته است. یعنی هر سازمان و کسب‌وکاری می‌تواند قابلیت‌های منحصربه‌فرد و VIP موردنیاز خود را بیان کند و به باشگاه مشتریان خود اضافه کند.

با باشگاه مشتریان VIP رکاما می‌توان امکانات ویژه و منحصربه‌فردی را به مشتریان ارائه نمود و با سایر رقبا در این زمینه رقابت کرد. مشتریانی که از باشگاه‌های مشتریان VIP استفاده خواهند کرد، قطعاً میزان وفاداری آن‌ها نسبت به سایر رقبا افزایش خواهد یافت و منجر به افزایش سود سازمان نیز خواهد شد.

پیاده سازی باشگاه مشتریان VIP
باشگاه VIP چیست. باشگاه مشتریان اختصاصی و VIP. مزایای رقابتی باشگاه مشتریان. خدمات باشگاه ویژه رکاما.

پیاده سازی باشگاه مشتریان وی آی پی

اجرای باشگاه مشتریان می تواند به دو صورت انجام شود. باشگاه مشتریان VIP در قالب نرم افزار و همچنین تحت وب قابل اجرا می باشد. فروشگاه هایی که قصد راه اندازی باشگاه مشتریان ویژه و VIP را دارند باید باتوجه به کسب و کار خود و خدماتی که قصد دارند به مشتریان خود ارائه دهند یکی از این دو پلتفرم را برای راه اندازی باشگاه انتخاب کنند.

با راه اندازی باشگاه  به صورت نرم افزار، تنها فروشگاه به امتیازات و امور مشتریان در باشگاه دسترسی دارد. اما با اجرای باشگاه ویژه تحت وب می توان امکان مشاهده ی محیط کاربری را در اختیار مشتریان قرار داد. در این صورت مشتریان می توانند در هر زمان که نیاز باشد به محیط کاربری خود وارد شده و اقدام به اخذ امتیاز و یا خرج امتیاز نمایند.

با باشگاه مشتریان تحت وب ویژه رکاما امکان ایجاد اپلیکیشن نیز وجود دارد که مشتریان به آسانی بتوانند وارد محیط کاربری خود شوند. در این صورت تمایل مشتریان برای استفاده از خدمات باشگاه افزایش پیدا خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امکانات باشگاه رکاما، مقاله ی امکانات اصلی باشگاه مشتریان را مطالعه نمایید.

امکانات باشگاه مشتریان ویژه ی رکاما

با اجرای باشگاه مشتریان رکاما در هر سازمان و یا فروشگاهی می توان از امکانات منحصر به فرد و VIP آن برای سازمان و فروشگاه استفاده کرد. امکانات موجود در بخش پنل مدیریتی باشگاه رکاما امکان انجام امور مدیریتی را بسیار آسان کرده است. همچنین با استفاده از خدمات موجود در پنل مدیریتی رکاما می توان وضعبت فروش محصولات و میزان وفاداری مشتریان را به آسانی بررسی کرد و تصمیمات لازم را در این خصوص اتخاذ نمود.

برای آگاهی بیشتر از خدمات VIP باشگاه مشتریان و به طور کلی امکانات لازم برای باشگاه مشتریان، مقاله بهترین باشگاه مشتریان ایران را مطالعه نمایید. همچنین در صورت نیاز برای مشاوره و پیاده سازی باشگاه مشتریان به بهترین شکل ممکن، می توانید از مشاوره های کارشناسان رکاما بهره مند شوید. با باشگاه VIP تجربه ی وفاداری مشتری را حس کنید.

نظرات و پیشنهادات خود را با به اشتراک بگذارید.

بازدیدها: 833

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *