باشگاه مشتریان VIP

باشگاه مشتریان VIP چیست

باشگاه مشتریان اختصاصی و VIP. خدمات باشگاه ویژه رکاما. مزایای رقابتی باشگاه مشتریان. باشگاه VIP چیست.

باشگاه مشتریان VIP علاوه بر قابلیت های باشگاه مشتریان معمولی، دارای یکسری امکانات ویژه برای مشتریان می باشد. بنابراین مشتریانی که در باشگاه مشتریان VIP عضو می شوند، می توانند از خدمات ویژه ای برخوردار شوند. اما ایجاد باشگاه مشتریان وی آی پی تنها به ارائه ی خدمت ویژه به مشتریان ختم نمی شود. چرا که رکاما خدمات VIP به خصوصی را برای صاحبان باشگاه مشتریان در نظر گرفته است که فروشندگان می توانند از آن ها بهره مند شوند. در این مقاله قصد داریم در خصوص ویژگی ها  و خدمات یک باشگاه مشتریان وِیژه (چه برای مشتریان و چه برای صاحبان کسب و کار) توضیحات لازم را ارائه دهیم. پس اگر قصد راه اندازی باشگاه مشتریان اختصاصی با بهترین نتیجه را دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

عناوین مورد بررسی در این مقاله در خصوص باشگاه مشتریان VIP به شرح زیر می باشند.

خرید باشگاه مشتریان VIP و ویژه
باشگاه مشتریان اختصاصی و VIP. مزایای رقابتی باشگاه مشتریان. باشگاه VIP چیست. خدمات باشگاه ویژه رکاما.

باشگاه مشتریان VIP چیست؟

از دو زاویه می توان باشگاه مشتریان VIP را تعریف کرد. چرا که هم می توان باشگاه مشتریان را بر اساس خدمات ویژه که برای مشتریان خاص ارائه می شود تعریف کرد و هم باشگاه مشتریان را بر اساس کل خدمات خاص و وی آی پی که در کل باشگاه وجود دارد. بنابراین برای راه اندازی باشگاه مشتریان VIP باید به این نکته توجه کرد که کدام نوع باشگاه وی آی پی برای کسب و کار شما نیاز است و بهترین نتیجه را دارد.

در ادامه به تشریح کامل هردو نوع باشگاه VIP خواهیم پرداخت و در صورت نیاز برای مشاوره می توانید با کارشناسان رکاما تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های این مجموعه بهره ببرید. در این صورت می توانید بهترین نتیجه را از باشگاه مشتریان خود دریافت کنید.

باشگاه VIP برای مشتریان خاص

باشگاه مشتریان رکاما امکان ایجاد چندباشگاه را برای صاحبان کسب و کار فراهم کرده است. یعنی فروشندگان می توانند چند باشگاه مشتریان پیاده سازی کنند و از هرکدام به نحوی جداگانه استفاده کنند و خدماتی را برای مشتریان و اعضای مجموعه ارائه کنند. برای درک بهتر از قابلیت چندباشگاهه بودن باشگاه رکاما به یک مثال کوتاه می پردازیم. به طور مثال ممکن است مجموعه ای بخواهد برای مشتریان هر بخشی از مجموعه ی خود باشگاه جداگانه با طراحی، جوایز و امتیازات مختلف می تواند از این قابلیت باشگاه رکاما بهره ببرند. همچنین می توان برای اعضای مجموعه و کارمندان سازمان باشگاه ویژه و وی آی پی جداگانه ای را طراحی کرد.

اکنون که مفهوم چندباشگاهه بودن بیان شد، به توضیحات باشگاه مشتریان VIP برای مشتریان خاص می پردازیم. باشگاه مشتریان ویژه برای مشتریانی که از خدمات و یا محصولات به خصوصی استفاده می کنند، قابل طراحی می باشد. بنابراین مشتریان برای ورود به باشگاه های مشتریان VIP ترغیب به خرید و استفاده از محصولات و یا خدمات ویژه ی فروشگاه خواهند شد. امتیازات و جوایز مخصوصی نیز می توان در این باشگاه برای مشتریان در نظر گرفت.

باشگاه مشتریان VIP برای سازمان

مجموعه ی رکاما باشگاه مشتریان ویژه ای را برای کسب و کارها درنظر گرفته است که صاحبان کسب و کارها می توانند از این باشگاه برای مشتریان خود استفاده کنند. توسعه دهنگان نرم افزار باشگاه مشتریان رکاما امکان ایجاد قابلیت های منحصر به فرد و وی آی پی را برای فروشندگان محصولات و خدمات در نظر گرفته است. یعنی هر سازمان و کسب و کاری می تواند قابلیت های منحصر به فرد و VIP مورد نیاز خود را بیان کند و به باشگاه مشتریان خود اضافه کند.

با باشگاه مشتریان VIP رکاما می توان امکانات ویژه و منحصر به فردی را به مشتریان ارائه نمود و با سایر رقبا در این زمینه رقابت کرد. مشتریانی که از باشگاه های مشتریان VIP استفاده خواهند کرد، قطعا میزان وفاداری آن ها نسبت به سایر رقبا افزایش خواهد یافت و منجر به افزایش سود سازمان نیز خواهد شد.

خدمات باشگاه مشتریان ویژه و اختصاصی
باشگاه VIP چیست. باشگاه مشتریان اختصاصی و VIP. مزایای رقابتی باشگاه مشتریان. خدمات باشگاه ویژه رکاما.

پیاده سازی باشگاه مشتریان VIP

اجرای باشگاه مشتریان می تواند به دو صورت انجام شود. باشگاه مشتریان VIP در قالب نرم افزار و همچنین تحت وب قابل اجرا می باشد. فروشگاه هایی که قصد راه اندازی باشگاه مشتریان ویژه و VIP را دارند باید باتوجه به کسب و کار خود و خدماتی که قصد دارند به مشتریان خود ارائه دهند یکی از این دو پلتفرم را برای راه اندازی باشگاه انتخاب کنند.

با راه اندازی باشگاه  به صورت نرم افزار، تنها فروشگاه به امتیازات و امور مشتریان در باشگاه دسترسی دارد. اما با اجرای باشگاه VIP تحت وب می توان امکان مشاهده ی محیط کاربری را در اختیار مشتریان قرار داد. در این صورت مشتریان می توانند در هر زمان که نیاز باشد به محیط کاربری خود وارد شده و اقدام به اخذ امتیاز و یا خرج امتیاز نمایند.

با باشگاه مشتریان تحت وب VIP رکاما امکان ایجاد اپلیکیشن نیز وجود دارد که مشتریان به آسانی بتوانند وارد محیط کاربری خود شوند. در این صورت تمایل مشتریان برای استفاده از خدمات باشگاه افزایش پیدا خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امکانات باشگاه رکاما، مقاله ی امکانات اصلی باشگاه مشتریان را مطالعه نمایید.

امکانات باشگاه مشتریان ویژه ی رکاما

با اجرای باشگاه مشتریان رکاما در هر سازمان و یا فروشگاهی می توان از امکانات منحصر به فرد و VIP آن برای سازمان و فروشگاه استفاده کرد. امکانات موجود در بخش پنل مدیریتی باشگاه رکاما امکان انجام امور مدیریتی را بسیار آسان کرده است. همچنین با استفاده از خدمات موجود در پنل مدیریتی رکاما می توان وضعبت فروش محصولات و میزان وفاداری مشتریان را به آسانی بررسی کرد و تصمیمات لازم را در این خصوص اتخاذ نمود.

برای آگاهی بیشتر از خدمات VIP باشگاه مشتریان و به طور کلی امکانات لازم برای باشگاه مشتریان، مقاله های بهترین باشگاه مشتریان ایران و ویژگی های باشگاه مشتریان عالی را مطالعه نمایید. همچنین در صورت نیاز برای مشاوره و پیاده سازی باشگاه مشتریان به بهترین شکل ممکن، می توانید از مشاوره های کارشناسان رکاما بهره مند شوید. با باشگاه VIP تجربه ی وفاداری مشتری را حس کنید.

بازدیدها: 472

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *