باشگاه مشتریان با وردپرس

راه اندازی باشگاه مشتریان با وردپرس

ایجاد باشگاه مشتریان برای سایت وردپرس. ساخت باشگاه وفاداری برای سایت های وردپرس. افزونه باشگاه مشتریان. بهترین باشگاه برای سایت. باشگاه وفاداری رکاما.

این مقاله برای افرادی که به دنبال باشگاه مشتریان برای وردپرس هستند شدیدا توصیه می شود. چرا که در این مقاله به نکات مهم در خصوص راه اندازی باشگاه پرداخته شده است. بسیاری از کسب و کارها و سازمان ها به دنبال ایجاد باشگاه مشتریان برای مشتری های خود هستند. برخی از کسب و کارها سایت شرکتی و فروشگاهی دارند و برخی ممکن است نداشته باشند. در این بین کسب و کارهایی که سایت خود را وردپرس راه اندازی کرده اند، قصد دارند در همان محیط وردپرس، باشگاه مشتریان نیز داشته باشند. اما ساخت باشگاه مشتریان در وردپرس دارای مزایا و معایبی می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

در این مقاله در خصوص باشگاه مشتریان در وردپرس، عناوین زیر مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

ساخت باشگاه مشتریان در وردپرس
ایجاد باشگاه مشتریان برای سایت وردپرس. بهترین باشگاه برای سایت. افزونه وردپرس باشگاه. ساخت باشگاه وفاداری برای سایت های وردپرس. افزونه باشگاه مشتریان. امتیازدهی در وردپرس.

اهمیت داشتن باشگاه مشتریان در کنار سایت

در ابتدا به مزایا و اهمیت ایجاد باشگاه مشتریان در کنار سایت می پردازیم تا درک بهتری از سایر عناوین این مقاله بوجود آید. باشگاه مشتریان و یا همان باشگاه وفاداری یک ابزار فوق العاده کاربردی برای افزایش رضایت مشتری و جذب مشتری بیشتر می باشد. بنابراین هر سازمان و یا فروشگاهی برای افزایش فروش خود می تواند از این ابزار استفاده کند. باشگاه مشتریان دارای انواع مختلفی می باشد که هر کسب و کاری با توجه به هدف خود می تواند نوع باشگاه وفاداری را برای فروش خود انتخاب نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از انواع باشگاه مشتریان کلیک کنید.

با استفاده از باشگاه مشتریان تمایل افراد برای خرید از فروشگاه بیشتر خواهد شد. همچنین وجود باشگاه مشتریان یک نوع ارزش گذاری و احترام به مشتری محسوب می شود که این امر باعث افزایش رضایت مشتریان می شود. بنابراین استفاده از باشگاه مشتریان چه با وردپرس و چه بدون وردپرس به رشد سازمان و فروشگاه کمک زیادی خواهد کرد.

باشگاه مشتریان با وردپرس یا بدون پرس

اگر یک شرکت و یا فروشگاه سایت نداشته باشد می تواند نرم افزار باشگاه مشتریان را به صورت جداگانه راه اندازی کند که برخی از مشتریان رکاما چنین باشگاه مشتریانی را راه اندازی کرده اند. اما برخی از فروشگاه ها و سازمان ها می خواهند باشگاه مشتریان را در کنار سایت خود راه اندازی کنند و امتیازات و جوایز باشگاه را از طریق سایت دریافت کنند. این دسته از کسب و کارها در صورتی که سایت وردپرسی داشته باشند می توانند از افزونه های ساخته شده برای وردپرس استفاده کنند. اما نصب باشگاه مشتریان با وردپرس دارای محدودیت هایی می باشد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

اما کسب و کارهایی که سایت وردپرسی ندارند نمی توانند از افزونه های باشگاه مشتریان برای وردپرس استفاده کنند. بنابراین باید مطابق با زبان برنامه نویسی سایتی که دارند، سفارش ساخت باشگاه مشتریان در سایت را بدهند. اما این گزینه نیز دارای معایبی می باشد. یکی از معایب این کار هزینه ی بسیار بالای کدنویسی برای سایت و همچنین نواقصی می باشد که ممکن است پس از استفاده مشخص شود و برای رفع آن ها مجددا باید هزینه پرداخت کرد.

به هر حال باشگاه مشتریان با وردپرس و یا با زبان اختصاصی دارای معایبی می باشد که ممکن است کارایی لازم را نداشته باشند. به همین منظور قصد داریم برای راه اندازی باشگاه مشتریان نرم افزاری را معرفی کنیم که مشکلات ساخت باشگاه مشتریان در وردپرس و در زبان اختصاصی را نخواهد داشت. پس تا انتهای مقاله برای مقایسه ی باشگاه مشتریان وردپرسی و غیر وردپرسی و همچنین انتخاب بهترین باشگاه مشتریان همراه ما باشید.

افزونه باشگاه مشتریان
ساخت باشگاه وفاداری برای سایت های وردپرس. ایجاد باشگاه مشتریان برای سایت وردپرس. افزونه باشگاه مشتریان. افزونه ی امتیازدهی. افزونه معرفی برای خرید.

معرفی باشگاه مشتریان رکاما برای سایت های وردپرسی

باشگاه مشتریان رکاما یکی از نرم افزارهای کاربردی در خصوص جذب مشتری و افزایش رضایت مشتریان با بیشتر کارایی می باشد. این نرم افزار برای تمامی کسب و کارها مناسب می باشد و هر سازمانی با هر وسعتی می تواند از مزایای باشگاه مشتریان رکاما بهره مند شود. اما آیا کسب و کارهایی که قصد دارند باشگاه مشتریان را در کنار سایت خود داشته باشند، می توانند از باشگاه مشتریان رکاما استفاده کنند؟ جواب این سوال مثبت است. چرا که باشگاه مشتریان رکاما قابلیت اتصال به سایت های خدماتی و فروشگاهی را دارند و می تواند طبق رفتار کاربران در سایت، امتیازات و جوایز را برای مشتریان محاسبه کند.

نرم افزار باشگاه مشتریان رکاما برای کسب و کارهایی که با وردپرس کار می کنند نیز مناسب است. چرا که سایت های وردپرسی همواره دارای محدودیت هایی برای استفاده از خدمات باشگاه دارند. چرا که افزونه های وردپرسی هرکدام دارای محدودیت هایی هستند. بنابراین استفاده برای افرادی که سایت وردپرسی و غیر وردپرسی دارند میسر می باشد. حتی افرادی که سایت هم ندارند می توانند از این نرم افزار بهره ببرند. اما برای مقایسه ی دقیق تر برای راه اندازی باشگاه مشتریان سایت های وردپرسی به جزئیات دقیق تری می پردازیم.

مقایسه ی باشگاه مشتریان رکاما و افزونه های باشگاه وردپرس

به صورت کلی افزونه های وردپرس و نرم افزار باشگاه مشتریان رکاما هر دو در جهت جذب مشتری و افزایش رضایت مشتریان موثر می باشند. اما تفاوت هایی بین این دو مورد وجود دارد که میزان رضایت مشتریان را تغییر می دهد. این عوامل به شرح زیر می باشند.

تفاوت در امتیازدهی

افزونه های باشگاه مشتریان وردپرس دارای قابلیت های مختلفی می باشند. در برخی از این افزونه ها می توان امتیازات مختلفی را تعریف کرد اما با این وجود محدودیت های در انتخاب اسم عناوین برای امتیازات مختلف ممکن است وجود داشته باشد. یا حتی در برخی از افزونه ها امکان تعریف امتیازهای مختلف وجود ندارد. اما با باشگاه مشتریان رکاما و اتصال آن به فروشگاه می توان امتیازهای مختلفی با اسامی متفاوتی تعریف کرد. برای درک بهتر این موضوع یک مثال از تعریف امتیازهای مختلف را بررسی می کنیم.

به طور مثال یک فروشگاه قصد دارد برای هر محصولی یک نوع امتیاز به خصوص تعریف کند. چراکه سود هر محصول ممکن است متفاوت باشد. بنابراین می تواند از عناوینی مثل امتیاز طلایی، نقره و برنزی استفاده کند. سپس به هر یک از آن ها ضریب مشخصی می توان داد که مشتری برای خرید محصول مطابق با ارزش امتیازی که دارد می تواند جایزه دریافت کند. و یا حتی می توان برای جوایز مختلف در باشگاه مشتریان رکاما چه در وردپرس و چه غیر وردپرسی، امتیازهای به خصوصی را تعیین کرد که فقط با آن امتیاز بتوان جایزه را دریافت کرد. لازم به ذکر است که تعداد عناوین اسامی را هر فروشگاهی باتوجه به سلیقه ی خود انتخاب می کند.

بهترین افزونه ی وردپرسی برای باشگاه مشتریان
باشگاه وفاداری رکاما. ساخت باشگاه وفاداری برای سایت های وردپرس. بهترین باشگاه برای سایت. افزونه باشگاه مشتریان. ایجاد باشگاه مشتریان برای سایت وردپرس.
تفاوت در مدیریت باشگاه مشتریان

افزونه های وردپرس برای باشگاه مشتریان دارای پنل مدیریتی در خود وردپرس می باشند. بنابراین مدیران فروشگاه برای دسترسی به باشگاه مشتریان می بایست حتما به پنل وردپرس خود وارد شوند. اما پنل باشگاه مشتریان رکاما با آنکه به سایت و وردپرس متصل می باشد، نیازی به لاگین به پنل وردپرس ندارد. بنابراین امنیت باشگاه رکاما از امنیت وردپرس و افزونه ها متفاوت است و اگر هکری بتواند وردپرس را هک کند، دسترسی به باشگاه مشتریان رکاما نخواهد داشت.

امکانات مدیریتی در باشگاه مشتریان رکاما نسبت به افزونه های وردپرس بسیار آسان تر و کاربردی تر می باشد. بنابراین مدیریت باشگاه مشتریان با استفاده از نرم افزار رکاما بسیار دقیق تر و آسان تر می باشد. درنتیجه باشگاه مشتریان رکاما رضایت مشتریان و رضایت مدیران را باهم افزایش می دهد.

تاثیر باشگاه مشتریان در سرعت سایت و سئو

یکی از عوامل مهم در سئوی سایت ها و نشان دادن فروشگاه در صفحات اول جست و جوی کاربران، سرعت سایت می باشد. هرچه سرعت سایت بیشتر باشد، در نتایج جست و جو رتبه ی بهتری هم بدست خواهد آمد. اما یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در کاهش سرعت سایت، نصب افزونه ها می باشد. معمولا تعداد افزونه های نصب شده در سایت های وردپرسی نباید از یک میزانی بیشتر شود. بنابراین راه اندازی و ساخت باشگاه مشتریان با وردپرس با افزونه ها منجر به کاهش سرعت سایت و درنتیجه کاهش رتبه در نتایج جست و جو می شود.

اما باشگاه مشتریان رکاما به دلیل آنکه در وردپرس نصب نمی شود و یک پلتفرم جداگانه ای دارد، تاثیری در سرعت سایت نخواهد داشت. بنابراین حتی اگر مشتریان زیادی در سایت حضور داشته باشند، سرعت باشگاه کاهش پیدا نمی کند و بالعکس.

برای دریافت مشاوره جهت ایجاد باشگاه مشتریان در سایت وردپرس و یا غیر وردپرس می توانید با کارشناسان رکاما تماس حاصل فرمایید. کارشناسان و مشاورین رکاما شما را برای راه اندازی بهترین باشگاه مشتریان راهنمایی خواهند کرد. فقط کافیست نیازهای خود را برای کارشناسان بیان کنید.

بازدیدها: 2802

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *