انواع جایزه در باشگاه مشتریان | Customer awards at the customer club

Customer awards at the customer club

Customer awards at the customer club . انواع خدمات باشگاه رکاما. باشگاه هواداری چیست؟ بهترین باشگاه مشتریان ایران. انواع جایزه در باشگاه مشتریان. اهمیت تنوع جوایز باشگاه.

با استفاده از باشگاه مشتريان مي توان مشتريان زيادي را برای خرید ترغیب کرد. همچنین می توان وفاداری مشتریان را با باشگاه رکاما به طرز چشمگیری افزایش داد. اما وجود انواع جایزه در باشگاه مشتریان باعث می شود تا مشتریان بیشتری به سمت باشگاه جذب شوند. بنابراین یکی از نکات مهم در راه اندازی باشگاه مشتریان، در نظر گرفتن انواع جایزه برای مشتریان می باشد. چرا که تجربه ثابت کرده است هرچقدر تنوع جوایز بیشتر باشد، میزان علاقه مندی مشتریان برای اخذ امتیاز بیشتر خواهد شد. البته جوایز باشگاه باید متناسب با شخصیت افراد در نظر گرفته شود. Customer awards at the customer club

در این مقاله قصد داریم به معرفی برخی از جایزه هایی که می توان در باشگاه برای مشتریان در نظر گرفت، بپردازیم. همچنین اهمیت وجود انواع جایزه در باشگاه مشتریان مورد بحث قرار می گیرد. بدین منظور عناوین زیر مورد بررسی قرار خواهند  گرفت.

Customer awards at the customer club انواع جایزه در باشگاه مشتریان
Customer awards at the customer club . باشگاه هواداری چیست؟ بهترین باشگاه مشتریان ایران. انواع جایزه در باشگاه مشتریان. اهمیت تنوع جوایز باشگاه. انواع خدمات باشگاه رکاما.

اهمیت وجود انواع جایزه در باشگاه مشتریان | Customer awards at the customer club

مشتریان هر فروشگاه و یا سازمانی برای آنکه بتوانند از جوایز باشگاه بهره مند شوند، از راه های مختلف سعی در کسب امتیاز خواهند داشت. هر روشی که مشتری از طریق آن اقدام به کسب امتیاز نماید، قطعا سودی برای فروشگاه به دنبال دارد. بنابراین باید انگیزه ی مشتریان برای کسب امتیاز را افزایش داد. دلیل اصلی مشتریان نیز برای اخذ امتیاز، بهره مندی از جوایز می باشد. بنابراین توجه به جوایزی که در باشگاه مشتریان وجود دارد، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

جوایزی که در باشگاه مشتریان وجود دارد باید متناسب با سلیقه و شخصیت افراد باشد. هر فروشگاهی معمولا دارای یک تیپ شخصیت می باشد. به طور مثال فروشگاهی غالبا مشتری مرد و یا زن دارد. یک فروشگاه ممکن است مشتریانی در بازه ی سنی مشخصی داشته باشد. و یا هرنوع دیگری که برای تعیین جوایز باشگاه باید به آن توجه کرد. اما در این فروشگاه ها که تنها یک تیپ مشتری دارند، بازهم سلیقه های مختلفی وجود دارد. بنابراین لازم است تا انواع جایزه در باشگاه مشتریان برای سلیقه های مختلف در نظر گرفته شود. Customer awards at the customer club

در برخی از فروشگاه ها ممکن است مشتریانی با شخصیت ها و فرهنگ های متفاوتی وجود داشته باشد. بنابراین نمی توان غالب مشتریان را تعیین کرد. در این صورت نیز ایجاد انواع جایزه در باشگاه مشتریان از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. چرا که طیف سلیقه ها نیز گسترده تر می شود.

انواع جایزه و راه های خرج امتیاز در باشگاه مشتریان

راه ها و جوایز مختلفی را می توان برای مشتریان در باشگاه رکاما در نظر گرفت. امکان ایجاد تنوع در باشگاه رکاما نامحدود است. بنابراین صاحبان کسب و کار ها می توانند به سلیقه ی خود راه های مختلفی را برای جایزه و خدمات دادن به مشتریان در باشگاه در نظر بگیرند. مطالعه ی انواع جایزه در باشگاه مشتریان که در ادامه آورده شده است، کمک زیادی به تصمیم گیری برای انتخاب راه های خدمات دهی به مشتریان می کند.

همچنین مطالعه ی مقاله های انواع خدمات در باشگاه مشتریان و مقاله ی راه های خرج امتیاز در باشگاه مشتریان ، برای آگاهی بیشتر از انواع جایزه توصیه می شود. در ادامه چندین مورد از انواع جایزه و خدماتی که مشتریان می توانند از آن ها بهره مند شوند، معرفی شده است. برای دریافت راهنمایی و مشاوره های رایگان جهت راه اندازی باشگاه مشتریان با جوایز و خدمات مختلف، می توانید با کارشناسان رکاما تماس حاصل فرمایید. Customer awards at the customer club

ارسال رایگان | Customer awards at the customer club

کلمه ی ارسال رایگان یکی از کلماتی می باشد که همیشه مشتری را وسوسه کرده است. مشتریان با شنیدن کلمه ی رایگاه همواره احساس خشنودی می کنند. چرا که بدست آوردن خدمت و یا محصولی رایگان، برای مشتریان بسیار دلچسب می باشد. بنابراین بهتر است یکی از خدمات باشگاه مشتریان، ارسال رایگان باشد. البته توجه به ارزش امتیازات و هزینه ی ارسال از نکات لازم می باشد. بنابراین امتیازی که برای استفاده از ارسال رایگان در نظر گرفته می شود، باید ارزشی به میزان هزینه ی ارسال رایگان را داشته باشد. Customer awards at the customer club

خیلی از اوقات پیش آمده است که مشتری تنها بخاطر هزینه ی ارسال از خرید منصرف شده است. چرا که هزینه ی کالایی که خریداری کرده است منصفانه باشد ولی وقتی با هزینه ی ارسال همراه می شود، خرید محصول دیگر ارزشی نداشته باشد. بنابراین در این هنگام اگر مشتری امتیاز لازم برای بهره مندی از ارسال رایگان (که یکی از انواع جایزه در باشگاه مشتریان می باشد) را داشته باشد، با انگیزه ی بیشتری اقدام به خرید محصول می کند.

جوایز باشگاه رکاما Customer awards at the customer club
Customer awards at the customer club . باشگاه هواداری چیست؟ انواع جایزه در باشگاه مشتریان. اهمیت تنوع جوایز باشگاه. انواع خدمات باشگاه رکاما. بهترین باشگاه مشتریان ایران.

قرعه کشی در باشگاه مشتریان

قرعه کشی در باشگاه رکاما نیز یکی دیگر از انواع جایزه در باشگاه مشتریان می باشد. از طریق قرعه کشی می توان جوایز مختلفی را به مشتریان اهدا کرد. این جوایز می تواند از جوایز باشگاه باشد و یا جایزه ی دیگری در نظر گرفته شود. اگر برای شرکت دادن مشتریان در قرعه کشی  لازم است تا امتیازی از آن ها کسر شود، باید متناسب با امتیاز جایزه در نظر گرفته شود. البته می توان جایزه ی های ارزشمندتری را در قرعه کشی اهدا کرد و امتیاز بیشتری را از مشتریان کسر نمود. در این صورت مشتریان انگیزه ی بیشتری برای شرکت در قرعه کشی خواهند داشت. در نتیجه برای کسب امتیاز بیشتر تلاش خواهند کرد تا بتوانند در قرعه کشی شرکت کنند.

همچنین می توان در ازای کسر بیشتر از امتیاز اعضا، شانس بیشتری را به مشتریان اعطا کرد. در این مواقع نیز مشتریان برای آنکه بتوانند شانس بیشتری را برای برنده شدن داشته باشند، سعی در کسب امتیاز بیشتر خواهند داشت. در نتیجه سود سازمان نیز به دنبال اخذ امتیاز توسط مشتریان، افزایش می یابد. Customer awards at the customer club

بازی برای اعضای باشگاه

ایجاد بازی در باشگاه رکاما می تواند یکی دیگر از انواع جایزه در باشگاه مشتریان باشد. چرا که مشتریان در اوقات تفریح خود می توانند از این خدمت بهره مند شود. با ایجاد بازی در باشگاه مشتریان می توان امکان کسر امتیاز مشتریان برای شروع بازی و اعطای امتیاز بیشتر در ازای برنده شدن مشتریان را بوجود آورد. بنابراین مشتریان برای آنکه بتوانند وارد بازی شوند و خود را سرگرم کنند، باید از امتیاز های خود استفاده نمایند. در این صورت اگر امتیاز کافی را نداشته باشند، برای گرفتن امتیاز ترغیب خواهند شد. Customer awards at the customer club

مشتریان پس از وجود به بازی می توانند مراحل مختلف را پشت سر گذاشته و امتیازاتی را به عنوان جایزه دریافت کنند. هرچقدر بازی جذاب تر باشد، مشتریان برای خرج امتیاز خود برای ورود به بازی بیشتر ترغیب می شوند. البته بهتر است که محدودیت های لازم در خصوص امتیازدهی نیز اعمال شود.

رضایت مشتری با باشگاه مشتریان Customer awards at the customer club
Customer awards at the customer club . انواع جایزه در باشگاه مشتریان. اهمیت تنوع جوایز باشگاه. انواع خدمات باشگاه رکاما. بهترین باشگاه مشتریان ایران. باشگاه هواداری چیست؟
خیریه

شرکت دادن مشتریان در امور خیریه می تواند یکی دیگر از انواع جایزه در باشگاه مشتریان برای اعضای باشگاه باشد. جایزه ای که در پرونده ی اعمال مشتریان ثبت می شود و در آخرت آن را دریافت می کنند. یکی از امکانات دیگر باشگاه رکاما، امکان ایجاد قابلیت خرج امتیازات برای شرکت در خیریه ها و امور صالح می باشد. بدین صورت که مشتریان با پرداخت امتیاز خود، فروشگاه خود را موظف به انجام امور خیری به نیابت از مشتری بداند. انجام امور خیریه می تواند کمک به مراکز خیریه و یا صدقه دادن باشد. در هر صورت باید میزان ارزش امتیازات برای پرداخت هزینه های خیریه تعیین شود. یعنی دقیقا مشخص باشد هر امتیاز برابر با چه مقدار هزینه برای کار خیر محسوب می شود. Customer awards at the customer club

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص باشگاه مشتریان می توانید مقاله های زیر را نیز مطالعه نمایید. همچنین برای دریافت مشاوره ی رایگان جهت راه اندازی بهترین باشگاه مشتریان می توانید با کارشناسان رکاما در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه ی مقاله های زیر توصیه می شود.

بازدیدها: 199

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *