افزایش فروش وقتی مشتری شگفت زده می شود


نرم افزار باشگاه مشتریان، به طور کلی متمرکز است بر رفتارهای مشتری در برابر پیشنهادات ارائه شده . مشتریان وقتی احساس کنند در برابر خرید آنها و درایفت خدماتشان مورد قدر دانی قرار می گیرند ، حاضر می شوند در بازی های تعریف شده توسط مدیران کسب و کار قرار بگبرند و بازی نمایند . رفتارهای مشتری در مقابل پالسهای بازی کمک می کند تا مدیران کسب و کار ، با دقت برنامه های آینده خود را تدوین نمایند. باشگاه مشتریان رکاما سعی کرده محیطی منعطف برای تعریف انواع امتیاز و روشهای کسب و خرج آن در اختیار صاحبان کسب و کار قرار دهد.نرم افزار باشگاه مشتریان رکاما چه چیزهایی را مدیریت می کندمدیریت کسب امتیاز با API در باشگاه مشریان

تنظیم نوع امتیاز برای کار با ابزارهای دیگر

تعریف مقدار امتیاز جهت انجام فعالیت در ابزارهای موازی

گروه بندی امتیازات قابل کسب از تلفیق

حذف محدودیت اتصال و حرکت هوشمندانه بین نرم افزارهای گوناگون و باشگاه

اعتبار سنجی و اعتبار سازی از طریق تلفیق بین نرم افزاری

بیشتر بدانید

یک تجربه عینی از اجرا

برای کسب امتیاز در باشگاهها راههای مختلفی تا کنون ارائه شده است که از آن بین می توان به مواردی چون : کسب امتیاز از تردد منظم در باشگاه ، معرفی دوستان به باشگاه ، کسب امتیاز از خرید ، کسب امتیاز از حجم و روش خرید ، دریافت امتیاز از طریق تاریخ های مؤثر مثل تاریخ تولد ، جمع آوری امتیازات با عضویت در باشگاه ، شرکت در نظر سنجی و غیره می توان اشاره نمود.

موارد بیان شده معمولا از قبل برای باشگاهها تعریف شده است ولی نکته مهم این است دنیای امروز دنیای حیرت آور خلاقیت است و مدیران برای جذب و نگهداری مشتریان ممکن است نیاز به تعریف مسیرهای جدید کسب امتیاز داشته باشند ، لذا این امکان در رکاما ایجاد شده تا مدیران بتوانند از طریق تیم های آی تی و برنامه نویس داخل سازمانی ، روشهای جدید کسب امتیاز را تعریف نمایند.

یکی از مشتریان رکاما ، با اتصال نرم افزارهای کاربردی خود به باشگاه مشتریان ، اقدام به ارائه امتیاز به مشتریامنش نموده . در این روش هرکس به ازای ثبت هر سند در آن نرم افزارها ، می تواند بهامتیازهایی از انواع مختلف دست یابد.

همین الان لذت کار در باشگاه مشتریان را مزمزه کن!

محدودیتها را پشت سر بگذار ، فضای دیگری را تجربه کن. بازی امتیازها ، لذت انتخاب جایزه ، مطالعه و کسب امتیاز و کلی امکان دیگه .

  

تعداد استفاده کنندن از نرم افزار باشگاه مشتریان رکاما تا امروز

بازدیدها: 679